Harmonické obrazy

Harmonický obraz - Směr a cesta

Směr a cesta

Maják s ptáky

Koupit od 3 900

Najděte správnou cestu životem a objevte nové příležitosti v osobní a pracovní oblasti. Ptáci vám rychleji přinesou do vašeho života dobré zprávy. Voda vám posílí finanční možnosti a příjmy. Majáky neběhají po celém ostrově a nehledají lodě, které mohou zachránit, prostě stojí a svítí. Staňte se majákem i vy. Kam umístit? Ve vstupních prostorách, obývacím pokoji nebo kanceláři. Další vhodné umístění je v oblasti kariéry nebo bohatství. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Odpočinek a relax

Odpočinek a relax

Břízy

Koupit od 3 900

Vytvořte si příjemný relaxační prostor s březovým hájem.  Posilte vaše zdraví a obnovující energii pro vaše tělo. Obraz je vhodné zavěsit tam, kde chceme relaxovat a odpočívat. Kam umístit? Všude, kde se chceme cítit příjemně a odpočatě. Do prostoru dodáváme element dřeva. Vhodné umístění je do oblasti bohatství a zdraví. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Propojení

Propojení

Most

Koupit od 3 300

Posilte harmonii v prostoru symbolikou kruhu a mostu. Vytvořte si prostředí, kde se budete cítit velmi dobře. V reálném životě nám most umožňuje přístup z obou stran řeky a nevyžaduje naše rozhodnutí, abychom si vybrali pouze jeden břeh. Kam umístit? Ve vstupních prostorách, jednací místnosti nebo kanceláři. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Stabilita

Stabilita

Strom

Koupit od 3 300

Dodejte do prostoru vitální energií, kterou představuje zdravý a silný strom.  Podpořte silné rodinné kořeny,  prosperitu a bohatství. Kam umístit? Obraz je vhodné zavěsit v obývacím pokoji nebo kanceláři. Tato symbolika se hodí také na zeď do středu domova. Tam, kde chceme posílit zdraví a rodinu. Vhodné umístění obrazu je do středu domu nebo do sektoru bohatství a hojnosti. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Opora a ochrana

Opora a ochrana

Zlatá hora

Koupit od 3 900

Posilte v prostoru své štěstí a ochranu.  Pevná hora za vašimi zády vám dodá ochranu a oporu, také napomáhá k ocenění vaší práce. Kam umístit? Ve vstupních prostorách nebo kanceláři. Další vhodné umístění je v oblasti kariéry nebo bohatství. Obraz je vhodné zavěsit do kanceláře nebo obývacího pokoje na zeď za vaše záda. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Směr

Směr

Cesta

Koupit od 3 300

Najděte správnou cestu životem a objevte nové příležitosti v osobní a pracovní oblasti. Podívejte se na novou cestu, kterou můžete jít. Vykročte objevit nové možnosti. Kam umístit? Ve vstupních prostorách nebo kanceláři. Další vhodné umístění je v oblasti kariéry nebo bohatství. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Vášeň

Vášeň

Ibišky

Koupit od 3 300

Dodejte do prostoru vášeň. Podpořte váš vztah a dualitu v partnerství. Posilte radost a vášeň. Obraz je vhodné zavěsit do ložnice nebo k jídelnímu stolu. Kam umístit? Ložnice, jídelna, obývací pokoj. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Čistota a krása

Čistota a krása

Čistota a krása

Koupit od 3 050

Leknín je květem krásy a čistoty, symbolem plodnosti, lásky a moudrosti.  Přináší všechny druhy dobré energie, má sílu změnit neštěstí ve štěstí. Je také symbolem osvícení a představuje čistou energii.  Leknínový květ je symbolem duchovního rozvoje. Je to rostlina, která má kořeny v zemském bahně, ale vyrůstá vzpřímeně ke světlu, jeho listy se otevírají nádhernému květu. Leknínový květ, který kvete ve vodě také představuje ženskou sexuální energii a plodnost, zrození nebo znovuzrození.    Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Harmonický obraz - Hojnost a štěstí

Hojnost a štěstí

Hrušky

Koupit od 3 700

Podpořte své zdraví, hojnost a bohatství. Hrušky jsou symbolikou plodnosti, hojnosti, radosti a štěstí.  Obraz je vhodné zavěsit k jídelnímu stolu. Kam umístit? Tam, kde chceme posílit zdraví a rodinu - jídelna, obývací pokoj, kuchyně. Autor obrazu: Martin Vrabko, Master QEP, IPC Leadership Award 2011

Proč Harmonické obrazy?

Obrazy z pohledu Feng Shui pomáhají harmonizovat prostředí našeho domova nebo kanceláře. Obraz nám může pomoc dosáhnout toho, po čem toužíme. Další funkcí obrazů je dekorace a estetičnost. Umístěním vhodného obrazu do interiéru můžeme doplnit potřebný element, barvu nebo cokoli, co prostor pozdvihne.

Autor obrazů

Martin Vrabko

Master QEP, IPC Leadership Award 2011
Předseda Asociace profesionálních fotografů Slovenska

Přednáší a vystavuje na mezinárodních fórech a kongresech. Po letech strávených v oblasti komerční a reklamní fotografie se mu aktuálně otevřely dveře do magického světa lidské duše, energií a Feng Shui.

Olga Bušková, Martin Vrabko

Zaujaly vás Harmonické obrazy?

Velmi ráda vám pomohu vybrat obraz přesně pro vás a najít nejvhodnější místo ve vašem interiéru pro záměr, který chcete dosáhnout.

Olga Bušková, Martin Vrabko Ozvěte se mi

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Design podle Feng Shui

První reakce na proměnu byla nedůvěra okolí – od majitele kancelářského prostoru tak i kolegů z firmy. Vyzbrojen nedávnou osobní zkušeností při zařizování domu jsem se ale těšil, jak se tmavý hranatý prostor podaří proměnit k lepšímu. Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

Design podle Feng Shui

Spolupráci s Olgou vřele doporučuji! Její návrhy byly v duchu “Tak přesně něco takového jsem chtěla, jen jsem nevěděla jak to říct”. Olga s námi trpělivě ladila detaily, které byly už jen o tom, jestli bude výsledná realizace na 100%, nebo 110%. Hlavně nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Neocenitelnou výhodou spolupráce  je fakt, že nás postrkovala, připomínala a motivovala, abychom věci dotáhli do finální podoby v relativně krátkém čase. Protože nebýt jí, tak nám třeba rámečky s fotografiemi ve vstupní hale nevisí ani po půl roce.

Ivana Fodorová

Workshop

Když jsem jela dnes do práce, připadla jsem si jako když se vracím po dlouhé dovolené. Odpočatá, nabitá energií, dobrou náladou a neskutečným klidem. Olgo, jsi úžasná žena, která umí lidi nadchnout, předat energii a povzbudit, pohladit po duši. Olgo, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za krásný víkend. Cítím se nabitá energií. Když jsem včera jela domů, pořád jsem se usmívala, přišlo mi, že i zeleň a oblohu vnímám nějak ostřeji.

Jana Bažantová

Design podle Feng Shui

Spolupráce s Olgou totiž nese velkou přidanou hodnotu, která často chybí. Orientuje se totiž zcela na klienta a vnáší do svých služeb nadstandartní službu, lidskost, vřelost, respekt vaší osobitosti a vašich přání a potřeb. Můj domov se díky Olze proměnil v pohádkovou oázu klidu a pohody. Samotná přítomnost Olgy v prostoru působí harmonizačně. Vyzařuje nesmírně příjemnou odlehčenou láskyplnou energii, kdy získáte pocit, že nic není problém. A co teprve udělá s prostorem, který pod jejím vlídným a milým vedením společně proměníte.

Bára Kravčíková, terapeutické poradenství, individuální konzultace, přechodové rituály
https://www.facebook.com/kouzelneseminare/

Design podle Feng Shui

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Workshop

Získala jsem zajímavé nápady a inspirace, dobré tipy pro nákupy a směr v bydlení. Olga je moc příjemná a pozitivní. Trpělivě se věnovala každému dotazu a dala inspirující nápady. Děkuji!

Lenka

Čárový kód

Olí, moc děkuji za perfektně zpracovanou typologii, sedí to ke mně úplně přesně. Pobavilo mě, že jsou v typologii i zahrnuty doporučení pro partnera, “jak na mě” Ještě jednou děkuji, často do typologie nahlížím a ráda si v ní čtu.

Katka
www.fotograf-ka.cz

Workshop

Moc krásný workshop. Přinesl mnoho užitečných informací, které mohu přenést do našeho bydlení, abychom se tam cítili všichni ještě lépe a spokojenější. Uvědomila jsem si jaké možnosti má prostor a jak si s ním lze pohrát, aby proudila energie. Milá ženská energie.

Petra
facebook.com/ferkafe

Workshop

Workshop byl skvělý! Olga je úžasná, dokáže zaujmout, ukazuje praktické věci. Celková atmosféra byla skvělá – prostředí, lidé. Určitě jsem se toho za ty dva dny moc dozvěděla. Ani se mi nechce končit.

Milada

Desing podle FS

Kouzelné… spousta drobností v našem domě způsobila velké změny v našich životech. Olgo, moc děkuji za naše osobní setkání, ze kterého čerpám do dnešního dne.

Iva

Rychlodesing

Dokonale! Kdo se nebojí uraganu v podobě Olga Bušková, která Vám 5 minut po příchodu s úsměvem začne přesouvat nábytek v kanceláři, běžte do toho! :-). Majákový obraz už mám na zdi, je geniální! Dekuji Oli a těším se na další stěhování! :-)

Olga Šedivcová

Workshop

Olgo, moc děkuji za nádherný a moc poučný víkend. Strašně mě to bavilo, teď kam přijdu, představuji si, co by se dalo změnit. Pokud by byl nějaký další workshop, určitě bych se moc ráda zúčastnila. Děkuji Ti ještě jednou a přeji jen to nejlepší :-)

Beáta

Čárový kód

Upřímně? Ještě nikdy se mi do rukou nedostala mou osobnost tak dokonale vystihující typologie, jako od Olgy. Nad každou větou, kterou jsem četla jsem jen kývala: „Ano, ano, ano.“. Četla jsem ji i manželovi, kýval stejně a oba jsme si na tom krásně potvrdili, jaký živel ve mě doma má a že je to vlastně super, byť někdy náročné. Olgu mám ráda pro její lidskost a přátelskost, kterou vyzařuje. Její práci doporučuji všem lidem, kteří cítí potřebu se ve svém nitru zorientovat, objevit své dary a přednosti a začít žít v souladu se svou vnitřní pravdou.

Alice Kirš, zakladatelka a autorka projektu Ženy ženám
zenyzenam.cz

Rychlodesing

Díky energii, kreativitě a empatii Olgy jsem uvěřila, že i malé změny dokážou proměnit místo k přespání ve skutečný domov. A za to jí moc děkuji!

Jana

Rychlodesing

Olgo, děkuji Tobě za setkání a že jsi mi v mnohem otevřela oči. Musím říct, že po tvém odchodu mne napadla jedna věta: Super setkaní se super ženou! Dodáváš lidem optimismus a pocit, ze změny k lepšímu se stávají každému, když ví, jak na to.

Nora

Design podle Feng Shui

Na Olgu jsem se obrátila při zařizování fyzioterapeutické kliniky. Chtěla jsem vytvořit příjemné, léčivé prostředí, kde nebudou naši snahu o co nejlepší péči blokovat chyby v umístění nábytku a podobně. Zvlášť musím Olze poděkovat za obrazy. Klienti jsou vytvořeným prostředím nadšeni a uvádí, že už jenom to na ně působí léčivě. Olze děkuji za její velkou vstřícnost a zájem pomoci mi s výběrem a umístěním nábytku a dekorací. Zvlášť oceňuji její iniciativu a trpělivost.

Dagmar Mostecká, zakladatelka Studia Be Balanced
www.bebalanced.cz

Design podle Feng Shui

Olgo, vchod podle vašich úžasných rad v souladu s Feng Shui tak, aby byl náš dům náš zdroj štěstí a spokojenosti, je hotov! Ješte jednou děkuji moc za perfektní rady, jak moderně, originálně a hlavně ku prospěchu zařídit náš vchod. Děkuji, jste skvělá!

Alena

Design podle Feng Shui

Olgu jsme poprosili o konzultaci nad našimi novými prostory Montessori školky v Hodkovičkách. Montessori prostředí pro děti v sobě již samo o sobě zahrnuje mnoho Feng Shui prvků aniž bychom je tak nazývaly. Mnoho detailů nám však unikalo:) a Olga nám s nimi poradila. Pomohla nám zútulnit hlavně koupelnu, která je z převážné většiny dána Hygienickými předpisy. Důležitá pro nás byla i šatna – chtěli jsme, aby se i rodiče, zde cítili dobře a vítáni. Ještě nás stále čeká spousta práce se zařizováním, ale cítíme, že máme díky Olze dobrý směr:) Děkujeme!

Ing. Renata Křivánková, zakladatelka centra
ctyrimedvedi.cz

Olga Bušková
Olga Bušková
Olga Bušková

Olga
Bušková

Specialistka
na harmonický
prostor

Title