(Ú)klid hlavy

Představte si, že všechny myšlenky ve vaší hlavě nejsou vaše.

Můžeme společně zastavit nekonečný vlak informací, který vám v hlavě jezdí. Prostě změnit jízdní řád spokojenosti.

Přijďte si uklidit v  životě pomocí metody Access Bars®.

Tato technika vychází z kvantové fyziky. Kolem všeho existuje kvantové pole, které je tvořeno nekonečným množstvím možností. Na  vašem vědomém výběru závisí, která z těchto množností se stává vaší realitou, tu pak žijete.

Vaše myšlení funguje z myšlenek, pocitů a emocí. Hlavním cílem terapie je odblokování z polarity, podmínění a omezení vašimi myšlenkami, pocity a emocemi. Když fungujete z konečnosti, máte malý výběr a omezení možností. Polarita brání  vidět věci tak, jak jsou.  Nutí vás fungovat z traumat , rozrušení a intrik této reality. Závislost na polaritě je jednou z nejsilnějších závislostí vůbec.

Jedním z nejlepších nástrojů pro odblokování této závislosti je fungování z dovolení. Dovolení je tam, kde je všechno jen zajímavý úhel pohledu. Dovolení vám umožní poznat v různých oblastech života, kde se vyrovnáváte, souhlasíte nebo odporujete, pak reagujete na pohledy, myšlenky, pocity, emoce, úsudky a závěry.

Jak to probíhá?

Budete ležet se zavřenýma očima a já se budu dotýkat 32 specifických bodů „BARs“ na vaší hlavě. Tyto cílené doteky aktivují elektromagnetickou složku myšlení, pocitů a emocí. Rozprouděním těchto bodů se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit. Můžete tak zažívat méně reakcí na situace, které vás mohly rozrušovat v minulosti.

 

Klienti, kteří tuto techniku podstoupili zjistili, že se jim změnil život k lepšímu v oblastech, o kterých si mysleli, že jsou neměnné.

Jaké by to bylo využívat nekonečné možnosti, které máte?

Odblokování se spouští okamžitě a je cítit již během setkání. Už po terapii pocítíte klid, uvolnění stresu a napětí.

Jak dlouho trvá účinek Bars® masáže?

Po absolvování sezení jsou energetické dráhy uvolněné. Výsledek je tedy trvalý. Při každém opakování masáží se efekt stává dynamičtějším.

Metoda je stejně vhodná a bezpečná pro každého, kdo je ochoten po dobu sezení zůstat v klidu, ale také pro  děti a těhotné ženy.

Nevěříte? Přijďte zažít. Těším se na vás a vaše myšlenky, které už nepotřebujete a nechcete s nimi dále bydlet.

Doba konzultace je individuální

(Ú)klid hlavy

cca 1 – 1,5 hodiny.

1 setkání                        Kč 1 500,-

                                   3 setkání                        Kč 4 200,- (ušetříte 300 Kč)

 

(Ú)klid obličeje a těla

Vše, co kolem sebe hodnotíte,  se vám usazuje na těle a v obličeji.

Pokud uvolníte masky, které jste si nasadili díky projekci jiných lidí nebo změníte úhel pohledu, tak přitahujete jiné věci.

Obličej se projasní a vyhlazují se vrásky. Čím více změníte úhel pohledu, tím více se mění i vaše tělo.

Jaké by to bylo vypadat mladší bez injekčního botulismu,

akupunkturních jehel a dalšího trauma ve vašem těle?

 

cca 1 – 1,5 hodiny.

1 setkání                        Kč 1 500,-

                                     3 setkání                        Kč 4 200,-  (ušetříte 300 Kč)

To, na co nejčastěji myslíte, ta myšlenka, která „bydlí“ neustále ve vaší hlavě, přitahuje vaší realitu.

Na co myslíte právě teď?

Spojte se se mnou!

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem. Po skončení jsem se cítila radostná a plná optimismu. Zůstala ve mě víra, že se v životě děje vše, tak jak má. Děkuji

Pavla Vedralová
http://www.andeloptik.cz/

(Ú)klid v hlavě

Byl to zážitek který překonal i očekávání, které jsem si nevytvářel. Když jsem cítil, jak se mi skrz doteky na hlavě rozjíždělo v těle teplo a vnímání všeho. Přes doteky dlaní se uvolňoval celý svět ve mně a ladil sluch. Závěrem když se roztočil energetický vír okolo a v mé hlavě… Nádhera. A co teprve po otevření očí, jiný zrak, vše ostřejší a barevnější, jiný, vyladěný sluch, svobodnější mysl a lepší fantazie. Vlastně trochu jiný svět, teď si ho jen uchovat. Díky Honza

Jan Čadský

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné. Tak som prežívala s Oli môj “úklid hlavy”. Vnímala som počas tejto doby obrazy, pocity a ďalšie vnemy, ktoré upevňovali môj pocit, že sa vážne vo mne “upratuje”. Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
http://www.olgabu.cz/sluzby/uklid-v-hlave-access-bars/

Design podle Feng Shui

První reakce na proměnu byla nedůvěra okolí – od majitele kancelářského prostoru tak i kolegů z firmy. Vyzbrojen nedávnou osobní zkušeností při zařizování domu jsem se ale těšil, jak se tmavý hranatý prostor podaří proměnit k lepšímu. Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

Design podle Feng Shui

Spolupráci s Olgou vřele doporučuji! Její návrhy byly v duchu “Tak přesně něco takového jsem chtěla, jen jsem nevěděla jak to říct”. Olga s námi trpělivě ladila detaily, které byly už jen o tom, jestli bude výsledná realizace na 100%, nebo 110%. Hlavně nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Neocenitelnou výhodou spolupráce  je fakt, že nás postrkovala, připomínala a motivovala, abychom věci dotáhli do finální podoby v relativně krátkém čase. Protože nebýt jí, tak nám třeba rámečky s fotografiemi ve vstupní hale nevisí ani po půl roce.

Ivana Fodorová

Workshop

Když jsem jela dnes do práce, připadla jsem si jako když se vracím po dlouhé dovolené. Odpočatá, nabitá energií, dobrou náladou a neskutečným klidem. Olgo, jsi úžasná žena, která umí lidi nadchnout, předat energii a povzbudit, pohladit po duši. Olgo, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za krásný víkend. Cítím se nabitá energií. Když jsem včera jela domů, pořád jsem se usmívala, přišlo mi, že i zeleň a oblohu vnímám nějak ostřeji.

Jana Bažantová

Design podle Feng Shui

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Workshop

Získala jsem zajímavé nápady a inspirace, dobré tipy pro nákupy a směr v bydlení. Olga je moc příjemná a pozitivní. Trpělivě se věnovala každému dotazu a dala inspirující nápady. Děkuji!

Lenka

Čárový kód

Olí, moc děkuji za perfektně zpracovanou typologii, sedí to ke mně úplně přesně. Pobavilo mě, že jsou v typologii i zahrnuty doporučení pro partnera, “jak na mě” Ještě jednou děkuji, často do typologie nahlížím a ráda si v ní čtu.

Katka
www.fotograf-ka.cz

Workshop

Moc krásný workshop. Přinesl mnoho užitečných informací, které mohu přenést do našeho bydlení, abychom se tam cítili všichni ještě lépe a spokojenější. Uvědomila jsem si jaké možnosti má prostor a jak si s ním lze pohrát, aby proudila energie. Milá ženská energie.

Petra
facebook.com/ferkafe

Workshop

Workshop byl skvělý! Olga je úžasná, dokáže zaujmout, ukazuje praktické věci. Celková atmosféra byla skvělá – prostředí, lidé. Určitě jsem se toho za ty dva dny moc dozvěděla. Ani se mi nechce končit.

Milada

Desing podle FS

Kouzelné… spousta drobností v našem domě způsobila velké změny v našich životech. Olgo, moc děkuji za naše osobní setkání, ze kterého čerpám do dnešního dne.

Iva

Rychlodesing

Dokonale! Kdo se nebojí uraganu v podobě Olga Bušková, která Vám 5 minut po příchodu s úsměvem začne přesouvat nábytek v kanceláři, běžte do toho! :-). Majákový obraz už mám na zdi, je geniální! Dekuji Oli a těším se na další stěhování! :-)

Olga Šedivcová

Workshop

Olgo, moc děkuji za nádherný a moc poučný víkend. Strašně mě to bavilo, teď kam přijdu, představuji si, co by se dalo změnit. Pokud by byl nějaký další workshop, určitě bych se moc ráda zúčastnila. Děkuji Ti ještě jednou a přeji jen to nejlepší :-)

Beáta

Čárový kód

Upřímně? Ještě nikdy se mi do rukou nedostala mou osobnost tak dokonale vystihující typologie, jako od Olgy. Nad každou větou, kterou jsem četla jsem jen kývala: „Ano, ano, ano.“. Četla jsem ji i manželovi, kýval stejně a oba jsme si na tom krásně potvrdili, jaký živel ve mě doma má a že je to vlastně super, byť někdy náročné. Olgu mám ráda pro její lidskost a přátelskost, kterou vyzařuje. Její práci doporučuji všem lidem, kteří cítí potřebu se ve svém nitru zorientovat, objevit své dary a přednosti a začít žít v souladu se svou vnitřní pravdou.

Alice Kirš, zakladatelka a autorka projektu Ženy ženám
zenyzenam.cz

Rychlodesing

Díky energii, kreativitě a empatii Olgy jsem uvěřila, že i malé změny dokážou proměnit místo k přespání ve skutečný domov. A za to jí moc děkuji!

Jana

Rychlodesing

Olgo, děkuji Tobě za setkání a že jsi mi v mnohem otevřela oči. Musím říct, že po tvém odchodu mne napadla jedna věta: Super setkaní se super ženou! Dodáváš lidem optimismus a pocit, ze změny k lepšímu se stávají každému, když ví, jak na to.

Nora

Design podle Feng Shui

Na Olgu jsem se obrátila při zařizování fyzioterapeutické kliniky. Chtěla jsem vytvořit příjemné, léčivé prostředí, kde nebudou naši snahu o co nejlepší péči blokovat chyby v umístění nábytku a podobně. Zvlášť musím Olze poděkovat za obrazy. Klienti jsou vytvořeným prostředím nadšeni a uvádí, že už jenom to na ně působí léčivě. Olze děkuji za její velkou vstřícnost a zájem pomoci mi s výběrem a umístěním nábytku a dekorací. Zvlášť oceňuji její iniciativu a trpělivost.

Dagmar Mostecká, zakladatelka Studia Be Balanced
www.bebalanced.cz

Olga Bušková
Olga Bušková
Olga Bušková

Olga
Bušková

Designerka života

Title