(Ú)klid hlavy

Osvoboďte mysl i tělo vysmýčením hlavy

Nosíte v hlavě pavučiny a prach? Skrze doteky metody Access Bars je vymetu a uvolním místo pro klid, pohodu a duševní rovnováhu.

Dřív než přeteče

K mistru Nan-inovi přišel návštěvník, který se přišel poptat na zen.  Ale místo, aby poslouchal, hovořil stále o svých myšlenkách. Po chvíli Nan-in naléval čaj.  Naléval, až byl šálek plný, a i potom v tom pokračoval, až šálek přetékal. Nakonec to návštěvník nevydržel:

„Nevidíte, že je plný!“ Víc se do něj nevejde.“

„Je to tak,“ řekl Nan-in. A přestal nalévat.

“A tak jako ten šálek, i Vy jste naplnění svými myšlenkami. Jak můžete očekávat, že Vám naplním šálek, když mi ho podáváte plný?“

Protože čistota v hlavě znamená také pořádek v životě

Hlava je nejdůležitější pokoj, o který se musíte starat. Když se v ní zabydlí strach, obavy, domněnky, očekávání, křivdy a další neřády, nezbývá místo na ty lepší věci:

  • Dobrý spánek.
  • Síla navazovat nové vztahy.
  • Klid, uvolnění stresu a napětí.
  • Energie na objevování nových věcí.

Chcete chodit s čistou hlavou a mít radostný prostor na svém krku?

Vypustíme ven, co vás trápí. Dokořán otevřeme dobrému

Všechny  pozitivní a negativní zážitky, které prožíváte, se vám fyzicky ukládají do buněk v těle. Dotykem 32 „bars bodů“ na hlavě jim odemkneme a vypudíme je.

Získáte tak nové možnosti řešení v situacích, které dříve byly obtížné, nebo stresující. Tyto doteky uvolňují blokády uvnitř těla a člověk se tak cítí mnohem uvolněnější a ve větším klidu.

 

Pozveme víc lehkosti a radosti do života

Technika Access Bars vychází z kvantové fyziky: Kolem všeho existuje kvantové pole, které je tvořeno nekonečným množstvím možností. Na  vašem vědomém výběru závisí, která z těchto možností se stává vaší realitou a kterou pak žijete.

Vaše myšlení funguje z myšlenek, pocitů a emocí. Hlavním cílem terapie je odblokování z polarity, podmínění a omezení vašimi myšlenkami, pocity a emocemi.

Když fungujete z konečnosti, máte malý výběr a omezení možností. Polarita brání  vidět věci tak, jak jsou. Nutí vás fungovat z traumat, rozrušení a intrik této reality. Závislost na polaritě je jednou z nejsilnějších závislostí vůbec.

Jedním z nejlepších nástrojů pro odblokování této závislosti je fungování z dovolení. Dovolení je tam, kde je všechno jen zajímavý úhel pohledu. Dovolení vám umožní poznat v různých oblastech života, kde se vyrovnáváte, souhlasíte nebo odporujete, pak reagujete na pohledy, myšlenky, pocity, emoce, úsudky a závěry.

Nedělejte si z toho hlavu. Jen zavřete oči a…

položíte se na lůžko. Nebudeme se slovně šťourat ve starých zraněních. Zaměříme se na určitou oblast života, kterou můžeme posílit do lehkosti a radosti.

Budu se dotýkat 32 specifických bodů „BARs“ na hlavě. Žádný stres. Tyto cílené doteky aktivují elektromagnetickou složku myšlení, pocitů a emocí.

Rozprouděním těchto bodů se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit. Můžete tak zažívat méně reakcí na situace, které vás mohly rozrušovat v minulosti.

Zjistíte, že se vám změní život k lepšímu v oblastech, o kterých jste si mysleli, že jsou neměnné.

Cena  Kč 1 500 = 90 minut mojí péče.

Stejně jako Katarína Krejčovičová, která o (Ú)klidu hlavy:

“Intenzívne, hlboké a transformačné. Tak som prežívala s Oli moj “úklid hlavy”. Vnímala som počas tejto doby obrazy, pocity a ďalšie vnemy, ktoré upevňovali moj pocit, že sa vážne vo mne “upratuje”. Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.”

Využívejte také nekonečné možnosti, které máte, ale zatím o nich jen tušíte.

Vaše energetické dálnice posviští trvale, bez kolon

Po absolvování sezení jsou energetické dráhy uvolněné. Výsledek je tedy trvalý. Při každém opakování masáží se efekt stává dynamičtějším. K většímu uvolnění v životě a klidu v hlavě je ideální terapii opakovat po 2 až 3 týdnech.

Metoda je stejně vhodná a bezpečná pro každého, kdo je ochoten po dobu sezení zůstat v klidu, ale také pro  děti a těhotné ženy.

Odblokování se spouští okamžitě a je cítit už během setkání

Nevěříte? Přijďte si ke mně uklidit a celkově uvolnit tělo a mysl. Odejte:

  • Odpočatí.
  • Nabití energií.
  • S dobrou náladou a klidem.

Těším se na vás a vaše myšlenky, které už nepotřebujete a nechcete s nimi dále bydlet.


.

Spojte se se mnou!

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Rychlodesign

Setkání s Olgou pro mě bylo svěžím větrem v lehce zatuchlé každodennosti. Navrhla mi drobné i větší změny v interieru, u kterých jsem si říkala „jakto, že mě to taky nenapadlo?!“. Dostala jsem velkou chuť do vylepšování našeho domova a moc mě to baví. Najednou jednotlivé pokoje a jejich rozvržení začalo dávat smysl. Už se těším, až budu mít vše integrované a pozvu si Olgu znovu a podíváme se pod další šlupku. Tuto službu doporučuji všem, kteří chtějí pozvat do svého života víc energie, harmonie a dobrého pocitu. Já si stále děkuji, že jsem se do tohoto dobrodružství pustila.

Tereza Kramerová
https://terezakramerova.cz/

(Ú)klid v hlavě

Na úklid hlavy prostě musíte jít vícekrát! Poprvé to bylo milé, příjemné, ale myslím, že bych po pár měsících na ten zážitek zapomněla. Dala jsem ovšem na radu a zkusila jít opakovaně a s každou další návštěvou byl prožitek nádhernější a nádhernější. Velice obtížně se popisuje, co se vlastně odehrává. Člověk má pocit, že se dohromady nic neděje a přitom je mu neskutečně krásně. Po čtvrté návštěvě jsem si sama pro sebe pokusila definovat svůj stav, v jakém jsem se v průběhu toho dění nacházela, a nenapadlo mě jiné slovo než Nirvána. Takhle si ji představuji – božský klid, pocit, že je vše v naprostém pořádku a ještě se o mě někdo s velice laskavýma rukama stará. Navíc se Olga na začátku pokaždé přeptá na záměr, se kterým budeme pracovat a ten tam nějak při práci „začaruje“. A světe div se – věci v životě se poté začnou skutečně hýbat zamýšleným směrem! Jediné, čeho se obávám, je, že si na této nádherné proceduře vytvořím absolutní závislost, protože takto blaženě se zřejmě lidé cítí na drogách…

Linda

Design podle Feng-šuej

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek jako: Proč máte hned proti vchodovým dveřím tuhle robustní těžkou skříň? Proč je jídelní stůl zrovna na tomhle místě? Proč jste si do ložnice pověsili zrovna tenhle obraz? Proč tohle vlastně nevyhodíte? Opravdu to potřebujete?… A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit a věřte mi to nebo ne, tak jako se to hýbe v našem domě, tak se to hýbe i ve mně, takže až to dočistíme v domově i v lidech, kteří v něm bydlí, zase dám zpráva. Zatím je to fakt zábava:-)

 

Petra Kruntorádová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem. Po skončení jsem se cítila radostná a plná optimismu. Zůstala ve mě víra, že se v životě děje vše, tak jak má. Děkuji

Pavla Vedralová
http://www.andeloptik.cz/

(Ú)klid v hlavě

Byl to zážitek který překonal i očekávání, které jsem si nevytvářel. Když jsem cítil, jak se mi skrz doteky na hlavě rozjíždělo v těle teplo a vnímání všeho. Přes doteky dlaní se uvolňoval celý svět ve mně a ladil sluch. Závěrem když se roztočil energetický vír okolo a v mé hlavě… Nádhera. A co teprve po otevření očí, jiný zrak, vše ostřejší a barevnější, jiný, vyladěný sluch, svobodnější mysl a lepší fantazie. Vlastně trochu jiný svět, teď si ho jen uchovat. Díky Honza

Jan Čadský

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné. Tak som prežívala s Oli môj “úklid hlavy”. Vnímala som počas tejto doby obrazy, pocity a ďalšie vnemy, ktoré upevňovali môj pocit, že sa vážne vo mne “upratuje”. Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
http://www.olgabu.cz/sluzby/uklid-v-hlave-access-bars/

Design podle Feng Shui

První reakce na proměnu byla nedůvěra okolí – od majitele kancelářského prostoru tak i kolegů z firmy. Vyzbrojen nedávnou osobní zkušeností při zařizování domu jsem se ale těšil, jak se tmavý hranatý prostor podaří proměnit k lepšímu. Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

Design podle Feng Shui

Spolupráci s Olgou vřele doporučuji! Její návrhy byly v duchu “Tak přesně něco takového jsem chtěla, jen jsem nevěděla jak to říct”. Olga s námi trpělivě ladila detaily, které byly už jen o tom, jestli bude výsledná realizace na 100%, nebo 110%. Hlavně nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Neocenitelnou výhodou spolupráce  je fakt, že nás postrkovala, připomínala a motivovala, abychom věci dotáhli do finální podoby v relativně krátkém čase. Protože nebýt jí, tak nám třeba rámečky s fotografiemi ve vstupní hale nevisí ani po půl roce.

Ivana Fodorová

Workshop

Když jsem jela dnes do práce, připadla jsem si jako když se vracím po dlouhé dovolené. Odpočatá, nabitá energií, dobrou náladou a neskutečným klidem. Olgo, jsi úžasná žena, která umí lidi nadchnout, předat energii a povzbudit, pohladit po duši. Olgo, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za krásný víkend. Cítím se nabitá energií. Když jsem včera jela domů, pořád jsem se usmívala, přišlo mi, že i zeleň a oblohu vnímám nějak ostřeji.

Jana Bažantová

Design podle Feng Shui

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Workshop

Získala jsem zajímavé nápady a inspirace, dobré tipy pro nákupy a směr v bydlení. Olga je moc příjemná a pozitivní. Trpělivě se věnovala každému dotazu a dala inspirující nápady. Děkuji!

Lenka

Čárový kód

Olí, moc děkuji za perfektně zpracovanou typologii, sedí to ke mně úplně přesně. Pobavilo mě, že jsou v typologii i zahrnuty doporučení pro partnera, “jak na mě” Ještě jednou děkuji, často do typologie nahlížím a ráda si v ní čtu.

Katka
www.fotograf-ka.cz

Workshop

Moc krásný workshop. Přinesl mnoho užitečných informací, které mohu přenést do našeho bydlení, abychom se tam cítili všichni ještě lépe a spokojenější. Uvědomila jsem si jaké možnosti má prostor a jak si s ním lze pohrát, aby proudila energie. Milá ženská energie.

Petra
facebook.com/ferkafe

Workshop

Workshop byl skvělý! Olga je úžasná, dokáže zaujmout, ukazuje praktické věci. Celková atmosféra byla skvělá – prostředí, lidé. Určitě jsem se toho za ty dva dny moc dozvěděla. Ani se mi nechce končit.

Milada

Desing podle FS

Kouzelné… spousta drobností v našem domě způsobila velké změny v našich životech. Olgo, moc děkuji za naše osobní setkání, ze kterého čerpám do dnešního dne.

Iva

Rychlodesing

Dokonale! Kdo se nebojí uraganu v podobě Olga Bušková, která Vám 5 minut po příchodu s úsměvem začne přesouvat nábytek v kanceláři, běžte do toho! :-). Majákový obraz už mám na zdi, je geniální! Dekuji Oli a těším se na další stěhování! :-)

Olga Šedivcová

Workshop

Olgo, moc děkuji za nádherný a moc poučný víkend. Strašně mě to bavilo, teď kam přijdu, představuji si, co by se dalo změnit. Pokud by byl nějaký další workshop, určitě bych se moc ráda zúčastnila. Děkuji Ti ještě jednou a přeji jen to nejlepší :-)

Beáta

Čárový kód

Upřímně? Ještě nikdy se mi do rukou nedostala mou osobnost tak dokonale vystihující typologie, jako od Olgy. Nad každou větou, kterou jsem četla jsem jen kývala: „Ano, ano, ano.“. Četla jsem ji i manželovi, kýval stejně a oba jsme si na tom krásně potvrdili, jaký živel ve mě doma má a že je to vlastně super, byť někdy náročné. Olgu mám ráda pro její lidskost a přátelskost, kterou vyzařuje. Její práci doporučuji všem lidem, kteří cítí potřebu se ve svém nitru zorientovat, objevit své dary a přednosti a začít žít v souladu se svou vnitřní pravdou.

Alice Kirš, zakladatelka a autorka projektu Ženy ženám
zenyzenam.cz

Olga Bušková
Olga Bušková
Olga Bušková

Olga
Bušková

Designérka
ve službách harmonie

Title