Pravá domácí hádka je jako bublanina

Pravá domácí hádka je jako bublanina

1. Obě mají pecky.

Bublanina není jen sladký moučník, ale má i pecky – tak jako hádka je komunikace, ale s tvrdými slovy.

2. Špatně se po nich spí.

Není dobré ani jednu ochutnávat před spaním, jelikož mouka a některá slova se špatně na noc tráví.

3. Obě jsou výborné a doporučuji je ve vztahu ochutnat.

Nejde pořád jíst jenom koláče a bábovky, jednou za čas je fajn se zakousnout a vyplivovat pecky, tak jako ve vztahu není zdravé neustále říkat jen sladká slova, ale občas je dobré vyslovit i to, co vás už dlouho dusilo. Musí to prostě ven.

4. Není dobré hltat.

Žádné jídlo se nejí tak horké, jak se uvaří. Proto si bublaninu vychutnejte krásně studenou a pocukrovanou – a ani nepříjemná partnerova slova neberte příliš vážně, ať se váš vztah nezačne dusit, a vše řešte s chladnou hlavou.

5. Obě jsou pravé a domácí.

Jedna je upečená v troubě a druhou zažijete, když se rozhodnete s někým sdílet prostor.

6. Obě můžete připálit.

Po hádce zjistíte, že Pan Božský umí taky řvát a Paní Úžasná je hysterka. Oheň může připálit jak moučník, tak udělat docela dusno ve vztahu, ale současně vám umožní podívat se na situaci z jiného úhlu pohledu.

7. Ať vám domov chutná.

Milujte se. Komunikujte. Vařte a hlavně si užívejte svoje bublaniny. Vše berte jako hru s peckami, vždyť o nic nejde, jen ta slova potřebují ven. Připálenou komunikaci a jídla si vychutnávejte nejvíce mimo domov, protože toto místo by mělo vždy chutnat i vonět. Ohnivá slova říkejte v přírodě nebo u vody, neplivejte je doma, vždyť i ty třešně vyrostly venku na stromě.
Nezapomeňte, že domov je místo, kde bydlí radost.

Dobrou chuť! Olga

Ilustrace: Bára z Nikolajky
Další články...

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Úprava domova

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek. A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit.

Petra Kruntorádová
https://pravydomaci.cz/

Úprava kanceláří

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Úprava domova

Olga nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Chtěli jsme pomoci s bydlením na rok. Už tady bydlíme tři roky a vůbec se nám nechce pryč.

Ivana Fodorová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem.

Pavla Vedralová
http://www.vedralovapavla.cz/

Úprava kanceláří

 Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné.  Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
https://xellelife.com/

Úklid hlavy

V několika momentech jsem jasně cítil tlak rukou na hlavě a až potom, co si Olga začala zahřívat dlaně o sebe jsem si uvědomil, že je tam dávno nemá. A takových snových situací plných sluchových a dotykových vjemů bylo mnohem více. Rozhodně to byla příjemně strávená hodina v jinak hektickém pracovním týdnu.

Tom Cortés
https://www.tomcortes.com/

Olga Bušková

Olga
Bušková

Terapeutka a designérka
Feng-šuej

Title