TEST – Jakou knihou je váš domov?

TEST – Jakou knihou je váš domov?

Představte si, že váš domov je kniha. Začtěte se do svého domova od prvního dne a nezapomeňte mezi listováním jednotlivých dnů se také brouzdat spadaným listím. To šustění je jako otáčení stránek.

Jakou knihou je váš domov?

Cestopisem

Milujete chodit z pokoje do pokoje. Na chalupu často balíte tašky, psa, děti a jiná zavazadla. Hlavně nebýt doma. Cestovat do práce. Do světa. Do hospody.

Deník

Radost vám dělají dny, a tak si je zaznamenáváte. Na papír. Na zeď. Ťukáte stále nové hřebíky a věšíte na ně nové obrázky, kde je vaše rodina na usměvavých fotkách od ucha k uchu.

Detektivka

Rádi procházíte domovem a díváte se na něj očima Hercula Poirota a pátráte po tom, co vás vyčerpává a bere vám sílu. Uklízíte, rovnáte a třídíte. Zamykáte dveře na deset západů. Zabíjíte hlad před lednicí nebo hledáte viníka, kdo za to může, že zase není vynesený koš.

Divadelní hra

Vaše rodina miluje hrát spolu hry, a nejenom ty deskové. Berete na sebe různé masky, nepotřebujete diváky ani oponu.

Drama

Vyhledáváte zápletky a konflikty s partnerem. Hádka je pro vás nejkrásnější vrchol večera. Někdy rádi pak zapletete spolu nohy, abyste je ráno rozpletli, a těšíte se na nové dějství. V dramatu je důležitá přímá řeč, monology a dialogy.

Encyklopedie

Dělá vám radost lidi vzdělávat a poučovat. Váš přednes je racionální a strukturovaný.

Povídka

Velmi důležitá je pro vás domácí komunikace, mluvit spolu a povídat si. Neděláte okolky, zaměřujete se na jedno téma a to probíráte. Ve dne. V noci. Je dokázáno, že žena, pokud nevyužije všechna slova během dne, je musí vypovídat večer doma. Žena si potřebuje povídat.

Kniha pro děti a mládež

Oslovujete se s partnerem „mamka“ a „taťka“ a vše se u vás točí kolem dětí. Věříte, že až vyrostou, že to bude jinak. Nevěřte. Nebude. Vzpomeňte si na Andersena. Ty pohádky taky nemají šťastný konec.

Mýty a pověsti

Po generace se u vás doma traduje, že svíčková od prababičky je ta nejlepší. Buchty jsou nejsladší makové a postel se stele vždy po ránu.

Poezie

Milujete romantiku a ve všech vázách doma máte růže. Celý váš domov je jedna velká báseň.

Román

Váš domov má hodně postav, více dějových linií, může mít jinou než chronologickou kompozici. Důležitá je v románu postava vypravěče a pásmo postav. Někdy se to zvrtne. Vznikne román pro muže. Román pro ženy. Románek se sousedem.

Rukopis

Vaše domácnost je plná vzkazů. Ručně si píšete věty. Na lednici. Na dveře. Na zrcadlo.Miluji tě.“ „Kup rohlíky a máslo.“ „Vynes koš.“ „Dnes přijdu pozdě, protože spí u nás tvoje matka.“

Sci-fi

Vůbec nechápete, jak stíháte domácnost, práci, děti, dovolenou, dvě teplý kafe denně, zásobovat lednici, žehlit, prát, ale přesto věříte, že je vědecky dokázáno, že rodina je základ státu.

Přidejte se do programu Zářivý domov – ještě několik dní za zaváděcí cenu

 

Další články...

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Úprava domova

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek. A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit.

Petra Kruntorádová
https://pravydomaci.cz/

Úprava kanceláří

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Úprava domova

Olga nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Chtěli jsme pomoci s bydlením na rok. Už tady bydlíme tři roky a vůbec se nám nechce pryč.

Ivana Fodorová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem.

Pavla Vedralová
http://www.vedralovapavla.cz/

Úprava kanceláří

 Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné.  Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
https://xellelife.com/

Úklid hlavy

V několika momentech jsem jasně cítil tlak rukou na hlavě a až potom, co si Olga začala zahřívat dlaně o sebe jsem si uvědomil, že je tam dávno nemá. A takových snových situací plných sluchových a dotykových vjemů bylo mnohem více. Rozhodně to byla příjemně strávená hodina v jinak hektickém pracovním týdnu.

Tom Cortés
https://www.tomcortes.com/

Olga Bušková

Olga
Bušková

Terapeutka a designérka
Feng-šuej

Title