Čárový kód osobnosti

Vyluštím číselný kód vaší osobnosti a objevím vaše dary

Život vám přidal do vínku jednu šifru. Možná o ní víte, ale nepovedlo se vám ji rozluštit. A možná jste o ní nikdy neslyšeli. V této šifře jsou ukryté vlohy, které změní vaše životy. Pojďme ji proto společně vyřešit.

 Protože čísla nedovedou lhát

Na většinu otázek najdete odpověď sami v sobě. Čím více se znáte, tím snadněji zjistíte kudy jít, a také je mnohem snazší se správně rozhodnout.

Pokud vám připadá obtížné to, co děláte, nejste spokojení ve vztahu či v práci, tak děláte nesprávnou věc.

Nečekejte už na nic a objevte svůj talent a originalitu ukrytou v čárovém kódu.

 Zjistěte, kudy se vydat a proč

Každý z nás si nese ve svém datu narození čárový kód. Ten je jedinečný a máme ho během celého života. Na světě nejsou dva kódy stejné, a když to s nimi umíte, prozradí:

Jaké jsou vaše talenty a dary, a jak s nimi správně naložit.

Jaká je vaše životní cesta a poslání.

Jak pochopit a zorientovat se ve spletitých událostech života.

Život je přece mnohem snazší, když víte, kdo jste, a kudy máte jít

Vždyť je to jenom pár čísel, řeknete si. Datum a hodina narození jsou však souborem energií a číslic, ze kterého lze vyčíst talenty, silné stránky, a mnohem více. Také vám prozradí, co vám dělá dobře v osobním životě, pracovním úspěchu, jaké jsou vaše oblíbené barvy, koníčky…

Lidé nejsou zkrátka výrobky ze supermarketu, a právě proto mají své číselné kódy originality. Vím, že přírodní síly, které na člověka působily v den narození, ho mohou podpořit celý život. Kouzlo osobnosti je dané v číslech.

Dejte mi datum, hodinu narození a já vám vše spočítám…

  1. Zašlete mi svá osobní čísla

Skutečně. Stačí mi od vás datum a hodina narození. Díky nim vypočítám 4 zvířata, 5 prvků, a vaši jin a jang energii, kterou jste měli při narození.

  1. Oplatím 6stránkovým rozborem

Vypracuji písemnou zprávu: 6 stránek A4 o vašich talentech, silných a slabých stránkách, 4 zvířatech, prvcích a energiích, které ovlivňují a vytváří vaši osobnost.

  1. Vše vám vysvětlím a poradím. Osobně nebo přes Skype

Sejdeme se osobně nebo po Skypu a během našeho hovoru vám vše vám ráda vysvětlím. Dozvíte se tak například, jakým způsobem je dobré si udržovat energii, doplnit vhodné barvy, a dělat činnosti, které podpoří hladinu spokojenosti.

Cena: 2 500 Kč / osoba

Pojďme spolu objevovat vaši sílu a talent!

A jak hodnotí Čárový kód osobnosti mí klienti? Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám, například takto:

„Upřímně? Ještě nikdy se mi do rukou nedostala mou osobnost tak dokonale vystihující typologie, jako od Olgy. Nad každou větou, kterou jsem četla, jsem jen kývala: „Ano, ano, ano.“. Četla jsem ji i manželovi, kýval stejně a oba jsme si na tom krásně potvrdili, jaký živel ve mně doma má, a že je to vlastně super, byť někdy náročné. Olgu mám ráda pro její lidskost a přátelskost, kterou vyzařuje. Její práci doporučuji všem lidem, kteří cítí potřebu se ve svém nitru zorientovat, objevit své dary a přednosti a začít žít v souladu se svou vnitřní pravdou.”

Spojte se se mnou!

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Úprava domova

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek jako: Proč máte hned proti vchodovým dveřím tuhle robustní těžkou skříň? Proč je jídelní stůl zrovna na tomhle místě? Proč jste si do ložnice pověsili zrovna tenhle obraz? Proč tohle vlastně nevyhodíte? Opravdu to potřebujete?… A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit a věřte mi to nebo ne, tak jako se to hýbe v našem domě, tak se to hýbe i ve mně, takže až to dočistíme v domově i v lidech, kteří v něm bydlí, zase dám zpráva. Zatím je to fakt zábava:-)

Petra Kruntorádová
https://pravydomaci.cz/

Úprava kanceláří

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Úprava domova

Spolupráci s Olgou vřele doporučuji! Její návrhy byly v duchu “Tak přesně něco takového jsem chtěla, jen jsem nevěděla jak to říct”. Olga s námi trpělivě ladila detaily, které byly už jen o tom, jestli bude výsledná realizace na 100%, nebo 110%. Hlavně nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Chtěli jsme pomoci s bydlením na rok. Už tady bydlíme tři roky a vůbec se nám nechce pryč.

Ivana Fodorová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem. Po skončení jsem se cítila radostná a plná optimismu. Zůstala ve mě víra, že se v životě děje vše, tak jak má. Děkuji

Pavla Vedralová
http://www.vedralovapavla.cz/

Úprava kanceláří

První reakce na proměnu byla nedůvěra okolí – od majitele kancelářského prostoru tak i kolegů z firmy. Vyzbrojen nedávnou osobní zkušeností při zařizování domu jsem se ale těšil, jak se tmavý hranatý prostor podaří proměnit k lepšímu. Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné. Tak som prežívala s Oli môj “úklid hlavy”. Vnímala som počas tejto doby obrazy, pocity a ďalšie vnemy, ktoré upevňovali môj pocit, že sa vážne vo mne “upratuje”. Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
https://xellelife.com/

Úklid hlavy

Zastavit se, byť jenom na pár minut, je při mém pracovním režimu téměř nemožné. Když mi tedy Olga nabídla, že budu moct hodinu bez ustání nic nedělat a neříkat, nemusela mě přemlouvat. Během jejího otevírání hlavy se moje hlava vylila jako váza. Před očima mi jely desítky příběhů, až jsem měl sem tam pocit, že nejsem vzhůru. A to nejenom kvůli myšlenkám. V několika momentech jsem jasně cítil tlak rukou na hlavě a až potom, co si Olga začala zahřívat dlaně o sebe jsem si uvědomil, že je tam dávno nemá. A takových snových situací plných sluchových a dotykových vjemů bylo mnohem více. Rozhodně to byla příjemně strávená hodina v jinak hektickém pracovním týdnu.

Tom Cortés
https://www.tomcortes.com/

Olga Bušková
Olga Bušková
Olga Bušková

Olga
Bušková


Title