Design podle Feng Shui

Nasměruji energii v místnostech k vašemu zdraví a štěstí

Dovolte mi odhalit chabá místa u vás doma či v pracovně. Prostřednictvím prvků Feng Shui a moderního designu v nich obnovím správný tok energie a přivedu je k vytváření harmonie, pocitu štěstí či očekávaných úspěchů.

 Slabá místa v prostoru zase nastartujeme

Všimli jste si, že je vám v některých bytech příjemněji než v jiných? Že je rozdíl, jestli pracujete v šedivé hranaté kanceláři, nebo v místnosti podle svého gusta?

I když to nejde rozumově vysvětlit, je to tak. Energie působící na naši psychiku dělá v místnosti buď psí kusy, nebo proudí, kam potřebujete.

Metoda Feng Shui umí neposedné energii říct: „Tak, teď mě hezky poslouchej a sekej latinu. Docílíte tak nápravy a obnovy správného toku energie. Zlepšíme danou oblast života, ať už to je zdraví, bohatství, vztahy či pracovní úspěch.”

Aby se vám lépe žilo a pracovalo

Když energie správně plyne, máme úspěch v životě a zkrátka nám je příjemně. Díky této harmonii na vás čeká:

  • Větší štěstí v životě, radost, energie a síla.
  • Lepší zdraví a imunita, vztahy s partnerem, s rodinou, s kolegy i se šéfem.
  • Posílení sebedůvěry, sebejistoty a vnitřní moudrosti.
  • Efektivnější studium, podpora tvořivosti, nových nápadů, nových směrů v podnikání.

Feng Shui to umí už 5 tisíc let. A stále vyniká

Feng Shui na základě jednoty a pozorování věčného dokonalého řádu všehomíra spojuje vnější a vnitřní prostředí. Vzniká vyvážená a klidná síla, která přispívá harmonii zdraví a štěstí.

Feng Shui odhalí slabá místa v bytě, domě či pracovně a posílí konkrétní sektory, aby pro vás měly větší užitek. Vhodnými opatřením obnoví správný tok energie v nich. Doma se vám bude krásně bydlet a žít, v pracovním prostředí zvýšíte výkon, produktivitu. Nejen pro vás, ale také pro spolupracovníky, zákazníky i klienty.

Jak setkání probíhá

Nejdříve se poznáme a pak začneme hýbat energiemi.

  1. Sejdeme se a promluvíme si

Domluvíme se na úvodní setkání, kde zjistím vaše očekávání a požadavky. Získám informace o rozsahu projektu, co je pro vás a váš prostor důležité.

  1. Vymyslím praktický koncept

Navrhnu vám vhodné dispoziční řešení pro umístění nábytku, rozvržení jednotlivých zón a vysvětlím jejich funkci.

  1. Styl došiju na vaši osobnost

Připravím výběr stylu, barev, materiálů s přihlédnutím k vaší osobnosti.

  1. Poradím s každým detailem

Doporučím vám jednotlivé zařizovací prvky, dekorace a osvětlení.

Jak spolupráci hodnotí například Eva Čejková Vašková, zakladatelka Ženy s.r.o.

„S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou miluji a doporučuji!”

Spojte se se mnou!

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Úprava domova

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek jako: Proč máte hned proti vchodovým dveřím tuhle robustní těžkou skříň? Proč je jídelní stůl zrovna na tomhle místě? Proč jste si do ložnice pověsili zrovna tenhle obraz? Proč tohle vlastně nevyhodíte? Opravdu to potřebujete?… A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit a věřte mi to nebo ne, tak jako se to hýbe v našem domě, tak se to hýbe i ve mně, takže až to dočistíme v domově i v lidech, kteří v něm bydlí, zase dám zpráva. Zatím je to fakt zábava:-)

Petra Kruntorádová
https://pravydomaci.cz/

Úprava kanceláří

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Úprava domova

Spolupráci s Olgou vřele doporučuji! Její návrhy byly v duchu “Tak přesně něco takového jsem chtěla, jen jsem nevěděla jak to říct”. Olga s námi trpělivě ladila detaily, které byly už jen o tom, jestli bude výsledná realizace na 100%, nebo 110%. Hlavně nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Chtěli jsme pomoci s bydlením na rok. Už tady bydlíme tři roky a vůbec se nám nechce pryč.

Ivana Fodorová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem. Po skončení jsem se cítila radostná a plná optimismu. Zůstala ve mě víra, že se v životě děje vše, tak jak má. Děkuji

Pavla Vedralová
http://www.vedralovapavla.cz/

Úprava kanceláří

První reakce na proměnu byla nedůvěra okolí – od majitele kancelářského prostoru tak i kolegů z firmy. Vyzbrojen nedávnou osobní zkušeností při zařizování domu jsem se ale těšil, jak se tmavý hranatý prostor podaří proměnit k lepšímu. Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné. Tak som prežívala s Oli môj “úklid hlavy”. Vnímala som počas tejto doby obrazy, pocity a ďalšie vnemy, ktoré upevňovali môj pocit, že sa vážne vo mne “upratuje”. Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
https://xellelife.com/

Úklid hlavy

Zastavit se, byť jenom na pár minut, je při mém pracovním režimu téměř nemožné. Když mi tedy Olga nabídla, že budu moct hodinu bez ustání nic nedělat a neříkat, nemusela mě přemlouvat. Během jejího otevírání hlavy se moje hlava vylila jako váza. Před očima mi jely desítky příběhů, až jsem měl sem tam pocit, že nejsem vzhůru. A to nejenom kvůli myšlenkám. V několika momentech jsem jasně cítil tlak rukou na hlavě a až potom, co si Olga začala zahřívat dlaně o sebe jsem si uvědomil, že je tam dávno nemá. A takových snových situací plných sluchových a dotykových vjemů bylo mnohem více. Rozhodně to byla příjemně strávená hodina v jinak hektickém pracovním týdnu.

Tom Cortés
https://www.tomcortes.com/

Olga Bušková
Olga Bušková
Olga Bušková

Olga
Bušková


Title