Kancelář

  • Cítíte, že nejste vy a vaši zaměstnanci v pracovním prostoru kreativní/výkonní/efektivní?
  • Chcete vytvořit pro své zákazníky místo, kde se budou cítit komfortně a budou se k vám rádi vracet?
  • Potřebujete vybavit zasedací místnost nebo jiné reprezentativní prostory firmy?
  • Nevíte jak rozmístit stoly a nábytek v prostoru?

Pomáhám klientům nejen vybavit kanceláře a zasedací místnosti, ale i čekárny, ordinace nebo rehabilitační prostory.

Při své práci vycházím ze znalostí nauky Feng-šuej a moderního designu. Propojením obou dokáži v prostoru správně nastavit harmonii a pocit štěstí. Zaměřuji se také na slabá místa v prostoru a jejich obnovu.

Jak to probíhá

  1.   Úvodní setkání

Zjistím vaše očekávání a požadavky. Získám informace o rozsahu projektu, co je pro vás a váš prostor důležité.

  1.   Navrhnu řešení pro váš interiér

Navrhnu pro vás vhodné dispoziční řešení pro váš prostor s ohledem na váš obor podnikání- umístění nábytku, rozvržení jednotlivých zón a vysvětlením jejich funkci, barevné schéma, konkrétní zařizovací prvky, dekorace a doplňky. Celý návrh bude zpracován tak, aby posílil harmonizaci týmu, došlo k vytvoření příjemného pracovního prostředí a posílila se role manažera.  

  1.   Výstupem pro vás bude písemná zpráva a seznam, kde zboží pořídíte

Spojte se se mnou!

Mám pro vás e-Book zdarma! Velká harmonická pětka

Provedu vás fascinujícími principy Feng Shui

Reference

Úprava domova

Olga vám rozhodně nemluví do života, ani nic nenařizuje, jen položí pár nevinných otázek. A my jsme se nad těmi otázkami zamýšleli a odpovídali. A pak Olga odešla a my jsme s mužem začali přestavovat, vyhazovat, přetírat, čistit.

Petra Kruntorádová
https://pravydomaci.cz/

Úprava kanceláří

S Olgou přichází lavina pozitivní energie, nadšení, originality, neotřelosti a nespoutanosti. A přesně to ona dokáže přenést do jakéhokoliv prostoru i skupiny, se kterou pracuje, ať už je menší či větší. Vždy překvapí něčím novým, nikdy se neopakuje. Prostě každého doslova nakazí svou energií, kterou prostě miluji a doporučuji!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a sítě Pracoven ŽENY s.r.o.
www.zenysro.cz

Úprava domova

Olga nám otevřela oči ve vnímání prostoru pro bydlení a z jejích návrhů, nápadů a tipů jsem si odnesla i ledacos do života. Chtěli jsme pomoci s bydlením na rok. Už tady bydlíme tři roky a vůbec se nám nechce pryč.

Ivana Fodorová

(Ú)klid v hlavě

Do úklidu v hlavě jsem šla hodně intuitivně. Vůbec jsem nevěděla, co čekat a po letech kineziologií a seminářů mě tato metoda HODNĚ překvapila. Dostala jsem plnou Olžinu pozornost a péči. Provedla mě velice jemným a důsledným procesem.

Pavla Vedralová
http://www.vedralovapavla.cz/

Úprava kanceláří

 Už po šesti týdnech mě kolegové začali říkat, jak se v kanceláři cítí dobře a majitel přiznal, že “takovou proměnu nečekal, protože to je fakt pecka.”

Petr Fodor, Founder at AppAgent
http://www.appagent.co/

(Ú)klid v hlavě

Intenzívne, hlboké a transformačné.  Oli je úžasným sprievodcom na tejto ceste a rozhodne “upratovaciu session” s ňou vrelo odporúčam.

Katarína Krejčovičová
https://xellelife.com/

Úklid hlavy

V několika momentech jsem jasně cítil tlak rukou na hlavě a až potom, co si Olga začala zahřívat dlaně o sebe jsem si uvědomil, že je tam dávno nemá. A takových snových situací plných sluchových a dotykových vjemů bylo mnohem více. Rozhodně to byla příjemně strávená hodina v jinak hektickém pracovním týdnu.

Tom Cortés
https://www.tomcortes.com/

Olga Bušková

Olga
Bušková

Terapeutka a designérka
Feng-šuej

Title